ZWALCZANIE KOMARÓW, ODKOMARZANIE WARSZAWA

Jak pozbyć się komarów z działki?

Komary to zmora każdego człowieka. Zawsze latają dookoła ucha, drażniąc nas odgłosem swoich skrzydeł i brzęczeniem. Gryzą, wypijają krew i zawsze znajdą drogę, aby ukąsić swoją ofiarę. Niestety mogą również przenosić choroby, które są bardzo groźne. Wobec czego powinniśmy zadbać o to, aby stosować różne środki antykomarowe. Pozwolą one nie tylko na bardziej spokojny spacer, ale również mogą nas uchronić przed potencjalnym zagrożeniem.

Jednakże bardzo często zadajemy sobie pytanie: czy jest jakiś sposób, aby pozbyć się komarów z działki? Pomyśl, jakie życie byłoby pięknie, gdyby nie te okropne owady! Przychodzimy z pomocą

Skuteczna metoda jak pozbyć się komarów z działki

Jak pozbyć się komarów z działki i ogrodu? Z pewnością to pytanie padło z ust każdego działkowicza. Chyba nikt nie lubi, gdy coś na nim siada i go gryzie. W szczególności, że miejsce po ugryzieniu zaczyna swędzieć i puchnąć. Bardzo często występują także uczulenia na ukąszenia, które powodują dyskomfort. Nie skończy się to dobrze w żadnym przypadku. Wobec tego poza doraźnym stosowaniem różnych środków owadobójczych, powinniśmy zastanowić się nad odkomarzaniem ogrodu. Czynność ta nie jest jeszcze powszechnie znana, ale jest najskuteczniejszym sposobem, dzięki któremu komary mogą dać nam spokój.

Gdzie można stosować odkomarzanie Warszawa

Usługa odkomarzania w Warszawie, na którą można zdecydować się w ogródkach działkowych i nie tylko, to skuteczna linia obrony przed komarami. Na czym polega? Tworzymy barierę, której owady nie mogą pokonać. Wszystko za pomocą biodegradowalnego środka, który rozpyla się w ogrodzie. Co więcej, substancja działa kilka tygodni, dzięki czemu komary przestają nękać domowników i gości. Preparat, który stosujemy, jest nieszkodliwy dla zdrowia ludzkiego, a po 30 minutach od rozpylenia można bezpiecznie wrócić do swojego ogrodu.

Jak wygląda odkomarzanie ogrodu?

Odkomarzanie, które bardzo często określane jest jako zabezpieczaniem lub zamgławianiem ogrodu, to okazja do pozbycia się nie tylko komarów. Usuwa również meszki i kleszcze, dzięki czemu pozbywamy się wielu szkodników. Aby poprawnie przygotować się do odkomarzania ogrodu należy zabezpieczyć ogród. Upewniamy się, że nie znajdują się w nim zwierzęta i ludzie. Zabieramy akcesoria dla zwierząt, takie jak poidełka i karmniki. Gdy na obszarze znajduje się zbiornik wodny, należy do zabezpieczyć. W przypadku, gdy na terenie ogródka znajduje się altana, nasi pracownicy sprawdzają, czy wszystkie okna i drzwi zostały zamknięte.

Następnie odbywa się odkomarzanie ogrodu. Nasi pracownicy rozpylają preparat. W tym celu opryskują nim najpierw elewacje budynków (do wysokości okien). Następnie zajmują się opryskaniem wszelkich innych obiektów, które znajdują się na terenie (drzewa, krzewy, zarośla, trawnik, ogrodzenia itp.) Należy wyłączyć obiekt z użytkowania na ok. 30 minut.

Ile kosztuje zwalczanie komarów?

Aby uzgodnić dokładną cenę należy skontaktować się z nami. Każdy teren zielony ma inną powierzchnię, a cenę dostosowujemy do tego. Również ważne jest, ile terenu zostanie spryskane biodegradowalnym środkiem. Jednakże zwalczanie komarów w Warszawie powinno kosztować od 200 do 800 złotych.

Ile utrzymują się efekty odkomarzania ogrodu?

Odkomarzanie ogrodu to idealna okazja, aby pozbyć się komarów na okres wakacyjny. Efekty utrzymują się, aż do 12 tygodni! Wobec czego możemy cieszyć się spokojnym i bezproblemowym urlopem. W końcu kto nie marzy o tym, aby spędzić ciepłego, wieczornego lipcowego dnia bez komarów w ogrodzie!

W jaki sposób przebiega usługa odkomarzania ogrodu?

 • Po konsultacji oraz indywidualnej wycenie, można przejść do wykonania usługi.
 • Nasi eksperci przechodzą do zabezpieczenia ogrodu najskuteczniejszą metodą stosowaną przez nasza firmę – zamgławianie.
 • Na miejscu nie powinny znajdować się inne osoby, prócz naszych specjalistów.
 • Początkowo zaczynamy od usunięcia poideł, jeżeli na miejscu znajdują się zwierzęta oraz zabezpieczenia oczek wodnych.
 • Następnie należy zamknąć wszystkie okna oraz drzwi od budynku wokół miejsca, na którym odbędzie się zamgławianie.
 • Gdy posesja jest odpowiednio przygotowana, następuje opryskiwanie elewacji i ściany budynku do wyznaczonej wysokości (z reguły jest to wysokość umiejscowienia okien budynku).
 • W następnej kolejności opryskiwane są wszelkie krzewy, zarośla, drzewa oraz trawa i ogrodzenia.
 • Istotnym elementem jest zastosowanie preparatu na ogrodzeniu i terenu możliwie blisko znajdującego się przy posesji.
 • W ten sposób tworzymy niewidzialny pas wokół terenu zielonego gwarantujący odstraszanie insektów, komarów, kleszczy i meszek zachowując skuteczność nawet do 12 tygodni.
 • Po poł godziny od zakończenia usługi, możemy już cieszyć się spokojnym i cichym miejscem do wypoczynku.

Jakie środki są stosowane?

Środki stosowane przez naszą firmę są w 95% biodegradowalne.

Czy jest to bezpieczna usługa?

Jest to w pełni bezpieczna usługa zarówno dla ludzi jak i zwierząt. Ponadto nasze środki nie uszkadzają również roślin i kwiatów znajdujących się na zabezpieczonym terenie.

Dla kogo jest usługa zabezpieczenia ogrodu?

Dla wszystkich osób, które chcą pozbyć się uporczywych komarów, meszek, insektów oraz kleszczy by móc w pełni korzystać ze swoich ogrodów w letnie wieczory i nie tylko!

Gdzie najczęściej wykonywana jest usługa odkleszczania/odkomarzania?

Najczęściej zabezpieczanymi miejscami są:

 • Place zabaw
 • Podwórka
 • Posesje
 • Ogrody restauracyjne
 • Osiedla
 • Tereny zielone znajdujące się przy jeziorach

Kiedy i jakich efektów możemy się spodziewać?

Efektów możemy spodziewać się już chwilę po wykonaniu usługi, a obserwować je możemy aż do *12 tygodni!!!
*W zależności od panującej pogody i ilości opadów.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami– z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania!!

 

Zaufaj specjalistom!


+48 721 904 904