MYJNIA PALET I POJEMNIKÓW PLASTIKOWYCH

MYCIE PALET WARSZAWA, MYCIE PALET ŁÓDŹ


Ozonowanie to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na dezynfekcję zarówno przestrzeni, jak również poszczególnych elementów. Wykazuje wysoką skuteczność w usuwaniu niepożądanych zapachów, pleśni i grzybów, a także wirusów. To kwestia szczególnie istotna dla sektora spożywczego. Tego rodzaju działalność wymaga najwyższej higieny pracy.

Myjnia palet Warszawa, myjnia palet Łódź

Palety plastikowe są obecnie popularne w sektorze spożywczym. Ułatwiają składowanie produktów, są również wytrzymałe i pojemne. Praca z żywnością wymaga odpowiednich sposobów na czyszczenie tego rodzaju elementów. Ozon jest to trójtlen o wzorze O3, a jego właściwości czyszczące są już znane od lat. Ogromnym atutem jest fakt, że cząsteczka ta rozpada się do postaci tlenu, czyli O2, stanowiącego element powietrza, którym oddycha człowiek, dlatego proces dezynfekcji jest bezpieczny. Wykazano, iż jego właściwości czyszczące są o wiele silniejsze, niż w przypadku chloru. Ozon jest obecnie jednym z najbardziej rozpowszechnionych mediów czyszczących w przypadku wentylacji, klimatyzacji oraz sprzętów stosowanych w przemyśle spożywczym. Mycie palet w Warszawie jest cenioną usługą. Wynika to z dużej ilości przedsiębiorstw pracujących z żywnością oraz wysokimi standardami, jeśli chodzi o czystość, narzuconymi przez odpowiednie organy. Myjnia palet i pojemników plastikowych to specjalna przestrzeń, w której zachodzi proces czyszczenia. Wykorzystywane są w tym celu ozonatory, które pozwalają na wytworzenie odpowiedniej ilości trójtlenu.

MYCIE I SERWIS

Nowoczesna i wydajna linia myjąca
  • Wydajność 180 palet/h
  • Wydajność 300 skrzynek/h
  • Długość maszyny 23 m

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w logistyce oraz własnym centrom logistycznym, oferujemy kompleksową usługę mycia różnego rodzaju pojemników oraz palet plastikowych przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości na najwyższym poziomie.

ZAKRES USŁUG

SPECJALISTYCZNE MYCIE pojemników plastikowych o wysokości do 300 mm

SPECJALISTYCZNE MYCIE palet plastikowych o rozmiarze max 1200 x 1200 mm

SERWIS palet i pojemników plastikowych wielokrotnego użytku

MAGAZYNOWANIE palet oraz pojemników plastikowych bez dodatkowych opłat

DOKUMENTACJA nasi klienci otrzymują dokumentację potwierdzającą mycie palet zgodnie z obowiązującymi normami

PROCES LOGISTYCZNYzamowienie

Zamówienie

Klient zamawia usługę mycia telefonicznie lub mailowo.
odbior

Odbiór

Odbieramy brudne palety bezpośrednio od klienta.
magazynowanie

Magazynowanie

Po przyjęciu na nasz magazyn następuje klasyfikacja palet.
transport

Powrót

Po zakończeniu procesu, palety odwozimy do klienta

CERTYFIKAT

  • Nasze usługi świadczymy w oparciu o regularną kontrolę procesu potwierdzoną certyfikatem
  • Zapewniamy wysoki poziom mycia i dezynfekcji czyszczonych jednostek oraz wystawiamy dokumentację określającą warunki w jakich zostały umyte plastikowe elementy. Wśród niej wyróżniamy m.in. temperaturę wody, stężenie detergentu oraz skład chemiczny użytych środków
  • Stosujemy detergenty oficjalnie dopuszczone przez Ministerstwo Zdrowia do użytku w branży spożywczej

LOKALIZACJA

Myjnia znajduje się w centralnej części Polski, w Łowiczu, gdzie zorganizowana jest w pełni zautomatyzowana linia myjąca o wysokiej wydajności.

 

Zaufaj specjalistom!


+48 721 904 904