MYJNIA PALET I POJEMNIKÓW PLASTIKOWYCH

Mycie palet Łódź, Mycie palet Warszawa – na czym polega?

Mycie palet, chociaż sama czynność może wydawać się banalna, jest bardzo ważne. Na paletach znajduje się wiele różnych produktów: od żywności po meble. Należy zadbać o to, aby były odpowiednio przygotowane do transportu, wszakże nikt nie chce, aby towar, który przyjeżdża do sklepu był zanieczyszczony. Mycie palet Łódź i Warszawa odbywa się w profesjonalnej atmosferze z użyciem najlepszego sprzętu. Usługi, które świadczymy sprawiają, że jesteśmy numer jeden na rynku!

Z czym wiąże się mycie palet Warszawa?

Po skorzystaniu z naszych usług każdy klient otrzymuje certyfikat, który poświadcza o wysokim poziomie usług. Określa on warunki w jakich odbyło się mycie palet i pojemników plastikowych. W certyfikacie wyróżniamy temperaturę wody, stężenie detergentu oraz skład chemiczny użytych środków. Stosujemy detergenty, które zostały dopuszczone przez Ministerstwo Zdrowia do użytku w branży spożywczej! Możemy nazywać się profesjonalistami – zadbamy o to, aby wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo. Nasza myjnia znajduje się w Łowiczu, a brudne palety odbieramy bezpośrednio od klienta. Zdecyduj się na mycie palet Warszawa i zapewnij odpowiedni transport żywności.

Myjnia palet i pojemników plastikowych

Palety plastikowe są obecnie popularne w sektorze spożywczym. Ułatwiają składowanie produktów, są również wytrzymałe i pojemne. Praca z żywnością wymaga odpowiednich sposobów na czyszczenie tego rodzaju elementów.

Mycie palet Warszawa, Mycie palet Łódź

Mycie palet w Warszawie jest cenioną usługą. Wynika to z dużej ilości przedsiębiorstw pracujących z żywnością oraz wysokimi standardami, jeśli chodzi o czystość, narzuconymi przez odpowiednie organy. Myjnia palet i pojemników plastikowych to specjalna przestrzeń, w której zachodzi proces czyszczenia. Wykorzystywane są w tym celu ozonatory, które pozwalają na wytworzenie odpowiedniej ilości trójtlenu.

Mycie i serwis palet

Nowoczesna i wydajna linia myjąca

  • Wydajność 180 palet/h
  • Wydajność 300 skrzynek/h
  • Długość maszyny 23 m

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w logistyce oraz własnym centrom logistycznym, oferujemy kompleksową usługę mycia różnego rodzaju pojemników oraz palet plastikowych przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości na najwyższym poziomie.

ZAKRES USŁUG

SPECJALISTYCZNE MYCIE pojemników plastikowych o wysokości do 300 mm

SPECJALISTYCZNE MYCIE palet plastikowych o rozmiarze max 1200 x 1200 mm

SERWIS palet i pojemników plastikowych wielokrotnego użytku

MAGAZYNOWANIE palet oraz pojemników plastikowych bez dodatkowych opłat

DOKUMENTACJA nasi klienci otrzymują dokumentację potwierdzającą mycie palet zgodnie z obowiązującymi normami

PROCES LOGISTYCZNYikona palec

Zamówienie

Klient zamawia usługę mycia telefonicznie lub mailowo.
ikona palety

Odbiór

Odbieramy brudne palety bezpośrednio od klienta.
ikona magazynu

Magazynowanie

Po przyjęciu na nasz magazyn następuje klasyfikacja palet.
ikona transportu

Powrót

Po zakończeniu procesu, palety odwozimy do klienta

CERTYFIKAT

  • Nasze usługi świadczymy w oparciu o regularną kontrolę procesu potwierdzoną certyfikatem
  • Zapewniamy wysoki poziom mycia i dezynfekcji czyszczonych jednostek oraz wystawiamy dokumentację określającą warunki w jakich zostały umyte plastikowe elementy. Wśród niej wyróżniamy m.in. temperaturę wody, stężenie detergentu oraz skład chemiczny użytych środków
  • Stosujemy detergenty oficjalnie dopuszczone przez Ministerstwo Zdrowia do użytku w branży spożywczej

LOKALIZACJA

Myjnia znajduje się w centralnej części Polski, w Łowiczu, gdzie zorganizowana jest w pełni zautomatyzowana linia myjąca o wysokiej wydajności.

 

Zaufaj specjalistom!


+48 721 904 904